NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Skenderija gori svaka čast navijačima 🇧🇦🇧🇦🇧🇦
Bravo zmajevi
Sreca pa Bakir nije dosao na ovo. A ni Samir Avdic. Luzer i grobar kk bosna.
Svaka cast za igru i borbenost. Vrabac, Kamenjas, Gegic, Lazic plus Penava, Champara - svi koji su pokazali da su i ranije trebali i mogli igrati vise. Desetkovani pobjedise vrlo dobre Madjare.
Keno!
bravo KAMENIIIIII
Napred naši!!!
Bež ti ove operatere moram tekstualni prenos pratit
Ima li kakav BARAZ da se lagano pripremaju???
Sad idemo u šok završnicu za infarkta. Deja vu...
Vjerujem da je campara dobar igrac al veceras je katrastofalan bio
26:10, u trećoj četvrtini, totalan pad u napadu i losa rjesenja. Idemo zadnjih 10 minuta jako
kobna 3. četvrtina...
Za sada odlično, odbrana super, Mađari djeluju izgubljeno, nisu očekivali ovakav otpor. Samo da izdržimo drugo poluvrijeme