37

Nikola Jokić odigrao još jednu impresivnu partiju i nosio Denver do pobjede

K. H.
Nikola Jokić (Foto: Denver/Instagram)
Srbijanski košarkaš Nikola Jokić odigrao je još jednu sjajnu utakmicu u NBA ligi, a on je u pobjedi svog Denvera protiv San Antonija rezultatom 127:112 postigao 35 poena uz koje je dodao i 17 asistencija i osam skokova.

Spursi su imali minimalnu prednost nakon prvih 12 minuta (29:28), a onda u drugoj dionici Denver dolazi do svoje igre, postiže ukupno 44 poena i na pauzu odlazi s vodstvom od 16 poena. Bilo je 72:56.

U trećoj četvrtini Denver je dodatno povećao svoju prednost i već tada riješio pitanje pobjednika, a San Antonio je do kraja samo uspio ublažiti poraz i na kraju izgubiti sa 15 razlike.

Upravo je Jokić sa 35 ubačenih poena, 17 skokova i osam asistencija bio ubjedljivo najbolji pojedinac meča, a u redovima Denvera još su se istakli Howard 21 ubačenim poenom te Morris koji je ubacio 19.

Philadelphia je na krilima Embiidovih 26 poena i devet skokova pobijedila Golden State rezultatom 102:93, dok je Utah na Mitchellov pogon (29 poena) pobijedila Washington sa 123:98.