kxuser69b9bf569
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
17.03.2026.
Komentari
10
User Data
ID: 238396
Komentari korisnika
U samom gradicu je bilo 64% Bosnjaka, a 2013. 1%. Sto je najgore, zlotvori se time ponose i tako uce i svoju djecu..
91. u Rogatici bilo 60% Bosnjaka i 38% Srba. Danas 90% Srba. To je sve sto trebate znati o tom bivsem gradicu. I ne, nisu Bosnjaci svojevoljno otisli kao Srbi iz Sarajeva, nego su pozatvarani u logore, pobijeni ili protjerani.
U gradu je bilo 65% Bošnjaka, više nego u bilo kojem drugom gradu u IB, i najviše u manjem entitetu.Na rogatičkoj općini je bilo 61% Bošnjaka i 37% Srba.
U samom gradicu je bilo 64% Bosnjaka, a 2013. 1%. Sto je najgore, zlotvori se time ponose i tako uce i svoju djecu..
Tu se jasno vidi razmjera genocida i etnickog ciscenja bas kao i u Stocu, gdje su Bosnjaci po popisu iz 1991 bili 61,95% a Hrvati tek 11,24% i sada manjina od 11,24% iz 1991 misli da je Stolac njihov
Bugojno - općina (Bošnjaci 42%, Hrvati 38%)Bugojno - gradsko naselje (Bošnjaka 6.878, Hrvata 6836). Skoro isto.Kakvih 64% Hrvata. Ne možemo lupati.
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Toliko ih je malo da bi i u crvenom Bosnjaci bili vecina. mogli su vala komotno i Sarajevo ukljuciti, ne znam sto su skromni Jadni, manjina su i u Mostaru u koji su toliko zla ulozili, a ne SBK i ostale fantazije
Ono zaokruzilo Srednju Bosnu i Hercegovinu i kao da Bosnjaci ne postoje.
jesu manjina ali Bosnjaci prepuste gradonacelnika i ko zna za koje pare se prodali pojedini, nemoj misliti da nisu
Crveno je bar za 40% manje...a i plavo bi se korigiralo.
Nije manje za 40% nego za preko 60%. Jer, oni su danas vecina na samo 12,5% teritorija, a ovdje su sebi prigrabili oko 33% teritorija.
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Crtaju ih oni od pamtivijeka. U medjuvremenu katolici fakticki nestali iz Bosne.
I nama se svidja ukidanje kantona, entiteta Hrvata nema danas ni 250 000 u BiH tako da je to jako daaaavno zavrsena prica. Lako je crtati
Janica je veliko ime i neko ko zasluzuje postovanje i priznanje za svoja postignuca.
Kazu da je brko bio u pravu Slazete li se kad vidite sta rade ovi monstrumi?
Fantazija! Milioni jedva cekaju! Samo je crni Snape uzasan izbor i uvreda ne samo za fanove vec i za sjecanje na Rickmana.
Nadam se da ce biti dobar film. Ryan je odlican glumac.