NurMisuari1448
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
E9A326
E9A326
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
12.06.2026.
12.06.2026.
Komentari
18
18
User Data
ID: 244103
ID: 244103
Komentari korisnika
NurMisuari1448
prije 9 sati
Takvih asimilatora, tih prinčeva plitkosti, najviše ima u Bosni, a najmanje u dijaspori. Jer, nemoguće je spoznati Bosnu dok si u Bosni.
NurMisuari1448
prije 9 sati
Sad kad spomeneš Bosnu, svi znaju koliko smo jadni i koliko nam samopoštovanja nedostaje. Nema se tu šta razumjeti, refren ti završava sa "asimilirat ću se". E pa, asimilirali smo se davno, a da nismo ni granicu prešli. Jedno je odlaziti i vraćati se, ali otići zauvijek i asimilirati se, može samo onaj koji mrzi samog sebe, svoj život, tuđe živote i vlastitu nostalgiju koju nikada neće pobijediti.
NurMisuari1448
prije 9 sati
Takvih asimilatora, tih prinčeva plitkosti, najviše ima u Bosni, a najmanje u dijaspori. Jer, nemoguće je spoznati Bosnu dok si u Bosni.
NurMisuari1448
prije 9 sati
Izbacivanjem druge strofe ste odredili cijenu dostojanstvu ovome narodu. Također, pokazali ste neodgovornost ili jednostavno ne znate kako riječi pjesama utječu na oblikovanje uvjerenja. Jako neodgovoran muzički populizam.
NurMisuari1448
prije 9 sati
Ne živi se od dostojanstva, jel tako gospodo? Ko zna zrno engleskog jezika, shvatio je koliko je ponižavajuće nedostojanstven tekst nekakve "navijačke himne", kojoj je toliko stalo do druge kao patriotske strofe, da su je usljed euforije i populizma, skroz izbacili. Tako se tekst ove "navijačke himne" završava sa najvećim patriotskim samoponiženje ikad: "Asimilirat ću se". Razlaz sa intelektom.
NurMisuari1448
prije 9 sati
Izbacivanjem druge strofe ste odredili cijenu dostojanstvu ovome narodu. Također, pokazali ste neodgovornost ili jednostavno ne znate kako riječi pjesama utječu na oblikovanje uvjerenja. Jako neodgovoran muzički populizam.
zglajzo_bas
prije 9 sati
Pa malo bocaju dijasporu i njihov mentalitet
NurMisuari1448
prije 16 sati
ČAST HOSu, ostalo talašika
NurMisuari1448
prije 16 sati
Osjetit ćeš težinu svojih riječi, u to nema nikakve sumnje.
NurMisuari1448
prije 1 dan
Denis je odličan za člana Predsjedništva. Ovaj čovjek zakucava čitav mandat i zaslužuje novi. Bakir je autogol, nažalost.
Semsudin123
prije 1 dan
Samo da 2014 nije bio odgovoran za usvajanje zakona o prebivalištu (legalzuacija etničkog čišćenja i betoniranje entitetskog glasanja) i nebi bio loš. Ovako, kriv je za največi poraz bosanske države u njenoj historiji
NurMisuari1448
prije 2 dana
Iz kosmosa se primijeti da je Dodik snimao Bakira.
NurMisuari1448
prije 2 dana
Ništa ovdje nije namješteno. Dodik je iskoristio razgovor da se još malo približi Cionima.
NurMisuari1448
prije 3 dana
*pobijedit