Denis je odličan za člana Predsjedništva. Ovaj čovjek zakucava čitav mandat i zaslužuje novi. Bakir je autogol, nažalost.
Samo da 2014 nije bio odgovoran za usvajanje zakona o prebivalištu (legalzuacija etničkog čišćenja i betoniranje entitetskog glasanja) i nebi bio loš. Ovako, kriv je za največi poraz bosanske države u njenoj historiji
Prikaži sve komentare (32)