Jedno je gledati navijacki, drugo je realno. I realnosti je da nikad nismo pobjedili neku top 5 reprezentaciju kao danasnja Spanija. Tesko cemo mi slomiti tu tradiciju, radujem se sto barem imamo priliku danas... Ali opet sumnjam. Treba malo spustiti se na zemlju.
@BalkanPrince2 Pa nismo dobili zbog mjesanja sudija u utakmicu, protiv francuske igrali prijateljsku prije 10ak godina bilo 1:1 a nisu nam cist penal svirali, pa igrali protiv spanije do 9999. minute dok ne daju gol, pa protiv francuske za zadnji euro pa opet sudija natez'o, jedini nacin da dobijemo je da ih povedemo u zadnjoj minuti pa da nema kad sudija da nasteli ili da ih povedemo jedno 3:0 pa da ne mogu stici rezultat(a sto je gotovo nemoguce cak i za jace reprezentacije od nas).