Naša najlošija karika su defanzivni vezni! Spori i sa puno greški u fazi sa loptom u nogama
inace sva odbrana nam je spora, od štopera do zadnjih veznih
Sunjic,Tahirovic...nisu bas nrsto...prosjek.Mislim,dobri igraci,al za velike stvari nisu.Iako,ponavljam ...dobri su.
Prikaži sve komentare (80)