Nek se i dalje koncentrišu na proizvodnju električnih automobila, otpustit će oni i 200'000.
Elektricni automobili iz kine im i prave problem, oni se prodaju, jer su jeftiniji i luksuzniji a kostaju manje od najjeftinijeg VW.
ovo se znalo istog trenutka kad su donijeli odluku da ukinu auta da motorom na sagorjevanje
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (32)