Izražavamo duboku zabrinutost i pozivamo strane da se suzdrže.
Do skora ste se zezali forama Incko je zabrinut. Nije više Incko zabrinut nego mi jer nam rat ponovo visi iznad glave. Tramp i Putin po dogovoru žele da pokore Evropu kako bi od njih napravili svoje poslušne Kolonije, koji će ratovati za njihove ciljeve, kojo će raditi za njih. Koliko god mi govorili protiv EU , to je još uvije ali neće za dugo jedino ostrvce demokratije u svijetu. Kad toga nestane imaćemo samo desničarske Diktature..
Prikaži sve komentare (18)