Citam komentare i ne znam dokad cemo opravdavati sve negativno mladim godinama?Punoljetni su vec cetiri godine.Nisu djeca da ne znaju da divljanjem mogu ugroziti i svoj i tuđi zivot.Sinoc su vozili kao muhe bez glave.Mogao je i pjesak poginuti.
Prikaži sve komentare (101)