Najtrofejniji Željin komentatore, može li se ustati sa kauča?
Ne znam sta je gore, da komentarises a niso procitao tekst. Ili da si procitao a nisi razumio. Sve je tacno i pohvalno rekao, posebno za Barbu. Umij se.
Ne znam sta je gore, da komentarises a niso procitao tekst. Ili da si procitao a nisi razumio. Sve je tacno i pohvalno rekao, posebno za Barbu.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (178)