Ne znam sta je gore, da komentarises a niso procitao tekst. Ili da si procitao a nisi razumio. Sve je tacno i pohvalno rekao, posebno za Barbu. Umij se.
Ma ne treba davati prostoru čovjeku koji je napustio trenerski posao kad je trebao da se usavršava prije 20 i kusur godina, koji je trenirao jedan klub, i koji je znanjem ostao u 2000-im. Nije relevantan za komentara. Dudić je za njega Anćeloti, a ne pita ga klix ništa za komentar..