i opet nas prosjecna Svicaraka razbuca 4:1 bez pola muke Hebbo prvenstvo na kojem igra Curacao, Katar i kompanija. To treba ograniciti na 20 najjacih ekipa svijeta radi kvalitete. A ne prosirivat radi zarade, a kvalitet nogometa nikakav i ocajan
Takvi kao ti ne razumiju fudbal kao igru. Po vašim pisanjima nikada slabiji ne bi mogao pobijediti jačeg. Istina je da smo izgubili od Švicarske, ali sa tom Švicarskom smo bili u egalu oko 70 minuta. Ono što nam se desilo poslije je nesreća, dobiješ gol, isključe ti najboljeg igrača i slijedi potop. To su mnogo puta doživjele i jače ekipe i to je u fudbalu normalno. Da se opet igra utakmica vjerovatno bi rezultat bio drugačiji.