Beograđani i Sarajlije su uvijek bili brutalna ekipa za zabave, druženja, zezanja. To mlađa ekipa ne pamti ali u ex Jugoslaviji su se uvijek kapirali najbolje upravo ova dva grada.
Prikaži sve komentare (27)