gdje si selektore da si znao šta bio bi umjesto barbareza u Americi.
Katić,Maluć i Šunjić ne smiju prići prvoj postavi, naročito ne Šunjić. Izgubljeni slučaj, sa njim se igra uvijek sa igračem manje. Da ga na poluvremenu ne izbaci kao i Katića Katar bi nas pobjedio. Svaki napad Katra, šansa ljudima za go. Kako njih izvede, Katar ni polušanse više nije imao. Sve se stabilizova. Znači znamo uzrok katastrofalne igre pozadi.
Pa nije on ovdje ništa ni rekao protiv Barbe, čak je i stao na njegovu stranu. Čovjek je lijepo naglasio da je sinoćnja utakmica pokazala da ne igramo slučajno onako kako inače igramo. I u pravu je, bilo je mnogo propuha u zadnjoj liniji kada se otvorimo, čak i protiv Katara. Zato ne treba očekivati neku ofanzivnu postavku protiv Amerikanaca jer bi mogli rezultatski nastradati.
PRIKAŽI ODGOVORE (9)
Prikaži sve komentare (178)