Katić,Maluć i Šunjić ne smiju prići prvoj postavi, naročito ne Šunjić. Izgubljeni slučaj, sa njim se igra uvijek sa igračem manje. Da ga na poluvremenu ne izbaci kao i Katića Katar bi nas pobjedio. Svaki napad Katra, šansa ljudima za go. Kako njih izvede, Katar ni polušanse više nije imao. Sve se stabilizova. Znači znamo uzrok katastrofalne igre pozadi.
Pa nije on ovdje ništa ni rekao protiv Barbe, čak je i stao na njegovu stranu. Čovjek je lijepo naglasio da je sinoćnja utakmica pokazala da ne igramo slučajno onako kako inače igramo. I u pravu je, bilo je mnogo propuha u zadnjoj liniji kada se otvorimo, čak i protiv Katara. Zato ne treba očekivati neku ofanzivnu postavku protiv Amerikanaca jer bi mogli rezultatski nastradati.
Samo je brutalno iskren i realan. Ko zna o fudbalu razumije ovu izjavu, htio je reci da ne smijes odigrati protiv SAD ovako lose u defanzivi kao protiv Katara gdje je citava odbrana ispala 4-5 puta, sto oni srecom nisu kaznili. SAD ima ozbiljnije napadace koji ce zabiti ono sto su ovi promasili ili nisu osutali uopste
cuj da si znao sta bio bi umjesto barbareza, pa ni barbarez ne zna nista pa vodi repku. pogledaj samo igru u ove 3 utakmice na svjetskom, qatar da je imalo bolji u napadu dobili bi nas, moras biti rijedak slucaj da ne vidis kako nam je igra i opcenito taktika losa
Ima li iko normalan ovdje? Znate li citati? Apsolutno nicim nije uvrijedio Barbareza. Naprotiv, sve sto je rekao su pohvale jer je Barba izvukao 120% iz ove ekipe.
Zašto dajete medijski prostor čovjeku koji je napustio trenerski posao kad je trebao da se usavršava prije 20 i kusur godina, koji je trenirao jedan klub, i koji je znanjem ostao u 2000-im. Dudić je za njega Anćeloti, a ne pita ga klix ništa za komentar..
Ok, vraćaju se Dedić, Muharemović i Tabaković, valjda to može podići nivo. Istina, nije bilo lijepo za gledati ali ipak neka energija je tu. Osjećaj da su bolji iz utakmicu u utakmicu. Na kraju priče, Amerikanci nisu izmislili nogomet. Ipak, BiH je zaslužila ovaj uspjeh. Igrali su kvalifikacije, prosli pakao u bražu i izbacili Italiju. Iako je je islo 48 ekipa, za evropske ekipe nije bilo lako.