Ne sumnjam da ce i onda Barbarez biti kriv jer zaboga nismo pobjedili na SP.
Ma i da pobijedi miševi čekaju da kritikuju, jer gdje ćeš priznati da si pogriješio ili da je Barbarez dobro nešta uradio
Nema veze. Sigurno se može više. Treba bolje poredati. Još agresivnije.
Prikaži sve komentare (207)