Recimo da vidi prolaz u knockout fazu SP-a. Ti?Frajer u 95oj istrča i izvrši pritisak koji Džeko ne može u trećoj minuti. A Džekin dres mi je na leđima
Neshvatljivo je sto je ostavio Demirovica a izveo Dzeku. Demirovic ne moze meda, nit moze dobiti bilo koji duel. Dzeko je zasluzio da veceras igra, ovo su njegove posljednje utakmice. I dao bi ga sigurno do kraja.
Za Tahirovica si u pravu potpuno ali za Demirovica niko ne moze jednu losu rijec da kaze,momak je igrao i odbranu i napad,da je umjesto PRENAPUHANOG dzekice malog imao igraca koji bi mu pomogao vidio bi ti sta je Demirovic,momak je zasluzio da bude igrac utakmice,toliko je pretrcao kao spic da to niko ne radi.
Popusti malo,kada budes selektor,onda mozes javiti se za rijec.Desava nam se jedna fantasticna generacija mladosti,vanserijskog znanja,sta ce tek raditi za dvije godine na EP
Kakvi negativci, prošli grupu i napada se Demirović koji sa Koletom jedini spreman igrač i hajmo po njemu jer nije dao gol. Kako jadan pogled na fudbal i nezahvalnost
A svi ste ga milovali poslije promašenog penala sa Walesom, tepali mu jer se prošlo. Tad sam komentirao upravo ovo sad što komentirate i derete momku kožu Nakon 14 godina je BiH na nekom velikom takmičenju 2. put u svojoj povijesti uživajte ljudi i samo budite realni, bez velikih očekivanja i pustite momke da igraju ako vam se gleda gledajte ako ne nemojte i to je to, prestanite s***ti
Nisam strucnjak ali sam sto bi Srbi rekli ćerao loptu dug niz godina.Decki zasto ste zapeli za Demirovica pa jedino on moze izdrzati utakmicu svig 90 + minuta na visokom nivou.Njega ne vataju grčevi sto bi rekli moji Srbi.Covjek je napadac koji ne dobija lopte jer nema sredine terena.Takva defenzivna igra sa ofanzivnim presom je rijetkost.Kao sto je Ibisevic radio posao za Dzeku tako i on radi samo sto je Dzeko 12 godina stariji.Zao mi je Barbareza
Vi koji se ne razumijete u fudbal ,i kojem je samo gol znak dobre igre,ne vidite ono sto ja kao zensko vidim,da bi Alajbegovic dao go,Demirovic je na sebe odvukao 2 igraca da bi on imao slobodan prolaz za sut i gol,ali vi ograniceni kao balkon to ne vidite.Onda ne znate ni sta Muharemovic znaci za repku kao odbrana,jer eto je daje golove pa nije bitan.
Ti ne vidis da je Demirovic na sebe vukao 2 igraca da bi Alajbegovic,Mahmic imali prolaza i priliku za sut i gol,zamisli ja kao zensko to vidim,a ti vidis samo ko ce gol dati.Malo dublje gledaj taktike,onda ne vidis ni sta znaci Muharemovic za repku jer eto ne daje golove jer je zamisli odbrana koja po tvome nije bitna jel.Upali reprizu pa vidi jel Demirovic bio i u napadu i u odbrani svojevremeno.poz