Pobjeda da....ali mi se igra nimalo ne sviđa....jbt...branimo se od Katara...užas
De, de mi ipak nismo Argentina.
-1 GD nam taman odgovara, nismo morali jurit više (tj. dva gola razlike u ovoj utakmici). Sa tom gol razlikom eliminišemo grupe J i D koji nas sad nemaju matematske šanse stić. Uz grupu I gdje Senegal maksimalno tri boda može dobit, sad nam samo fali još jedan trećeplasirani da kiksa i mi prolazimo 100%.
Prikaži sve komentare (225)