Najjaci smo u lozenju i pametovanju. Malo smo manje jaki u konkretnim stvarima.
Traktorista u cemi si ti jak? U bjezanju pred olujom hahahah
@sarajevski Da samo udjes na moj profil i procitas prvih par komentara, znao bi da traktorista nisam. Dapace, procitaj mi username i skontaj da li bi traktoriste dale sebi taj username.
Prikaži sve komentare (22)