Slatki ste.Licne dokumente da vam neko postom salje jer ste lijeni doci mjesecima.Meni je bas draze da licno preuzmem.Jos da se,postom izgube.
Ne mjeri se svijet po tebi, i šta je tebi draže. Postoje ljudi koji se teško kreću, kojima je izdatak doći 4 kilometra od kuće, koji nemaju kome ostaviti bebu ili invalida. Samo to, a postoje i drzavni sluzbenici koji ionako ništa ne rade pa i dalje da ne rade...
Prikaži sve komentare (64)