BRKICA nije odradio posao kako treba ...DO KRAJA... ŠTETA
Mislim da gresis Brkica je upravo sa ovima i sarađivao kakav je sadasnji njihov rezim.A posteni jev.Narod stradao...Vidis da i sada dovode iz cjelog svjeta boga pitaj odakle sve taj narod da se bori za njihovu ideologiju.
Prikaži sve komentare (93)