Tko plaća porez taj glasa. Točka. Zašto bi netko tko plaća porez u Švedsko, tamo mu se djeca školuju, i tamo će zaraditi mirovinu odlučivao o životu mene i moje djece? Da "nas" bude vise? Je li to?
slazem se sa tobom da ne glasaju na lokalnim izborima ali nije tacno da neplacaju porez. placaju sve poreze osim onog na platu jer nisu zaposleni u BiH
Zašto ode do Švedske,mogao si reći Hrvatske ili Srbije, i onako ih masa dolazi iz tih zemalja da glasaju direktno a ne putem pošte,zar ne? I griješiš svi koji imaju privatne posjede,kuće plaćaju porez na nepokretnost
Svi koji su građani države Bosne i Hercegovine imaju pravo glasati ma gdje da su i to pravo ne može nitko da ospori...nitko nije otišao jer mrzi svoju domovinu nego što je muka natjerala
Prica teg lupo sti. Oni kupe kuću i plate 10% a iz moje se plaće SVAKI MJESEC izdvaja oko 2000KM za zdravstveno, mirovinsko i poreze i iz ženine nešto manje.Platili porez na kuću i plaćamo tonu PDV-a. Ako sam razumio vi ste da to da se svakom englezu, arapu, amerikancu koji ima nekretninu u BiH da pravo glasa da Trumpov zet može izaći na izbore i odlučivati o liječenju i školovanju moje djece, kulturi, sportu, aupoputevina, policiji, vanjskoj politici samo zato sto ima vilu u BiH?