Tko plaća porez taj glasa. Točka. Zašto bi netko tko plaća porez u Švedsko, tamo mu se djeca školuju, i tamo će zaraditi mirovinu odlučivao o životu mene i moje djece? Da "nas" bude vise? Je li to?
slazem se sa tobom da ne glasaju na lokalnim izborima ali nije tacno da neplacaju porez. placaju sve poreze osim onog na platu jer nisu zaposleni u BiH
Zašto ode do Švedske,mogao si reći Hrvatske ili Srbije, i onako ih masa dolazi iz tih zemalja da glasaju direktno a ne putem pošte,zar ne? I griješiš svi koji imaju privatne posjede,kuće plaćaju porez na nepokretnost
PRIKAŽI ODGOVORE (3)
Prikaži sve komentare (102)