VeseljkoMikrut
Spol
Ženski
Boja avatara
F39C12
Banovan
Ne
Registrovan
22.06.2026.
Komentari
30
User Data
ID: 244530
Komentari korisnika
Tko plaća porez taj glasa. Točka. Zašto bi netko tko plaća porez u Švedsko, tamo mu se djeca školuju, i tamo će zaraditi mirovinu odlučivao o životu mene i moje djece? Da "nas" bude vise? Je li to?
slazem se sa tobom da ne glasaju na lokalnim izborima ali nije tacno da neplacaju porez. placaju sve poreze osim onog na platu jer nisu zaposleni u BiH
Zašto ode do Švedske,mogao si reći Hrvatske ili Srbije, i onako ih masa dolazi iz tih zemalja da glasaju direktno a ne putem pošte,zar ne? I griješiš svi koji imaju privatne posjede,kuće plaćaju porez na nepokretnost
Svi koji su građani države Bosne i Hercegovine imaju pravo glasati ma gdje da su i to pravo ne može nitko da ospori...nitko nije otišao jer mrzi svoju domovinu nego što je muka natjerala
pa nije to bas tako. taj iz dijaspore dodje kupi nekretninu i plati poreza vise nego neko ovdje ko zivi za 5 godina.
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Zasto ne kažete lijepo Bošnjački a ne probosanski. Ovo mi sve vise sliči na Jugoslaviju i sve mi se više čini da će isti završiti. Jugoslavija je izdržala 45 god.
Kad čujem sve one cajke i vidim onaj vašar koji se pravi oko stadiona bude mi loše. Ja i moja djeca jednostavno ne pripadamo tamo.
pa sam si rekao NE PRIPADAS
Vrlo štetne izjave koje nikome ništa neće dobro donijeti, osim Svenu naravno. Svaki čovjek slobodan i može navijati za koga hoće. Nije zbog toga manje bitan i ne treba mu naplaćivati veći porez. Shvatite da 99% Srba i Hrvata NIKAD neće navijati za ovakvu BiH. Iskreno, nemam ništa protiv i da pobjede ali me to zanima kao sa igra Japan protiv Equadora.
Kad čujem sve one cajke i vidim onaj vašar koji se pravi oko stadiona bude mi loše. Ja i moja djeca jednostavno ne pripadamo tamo.
Šerijatska policija
Bio sam u Bugojnu, istina.
Da, Hrvat iz Žepča
KevinMcCallister, Um caruje, sila klade valja. Svi su ovdje nešto došli napraviti. S tvojim pristupom po stat ćeška nta zana puca van je.
NITKO nema pravo odlučivali o nečijim životima, pa čak ni bolesnici sami.
@VeseljkoMikrut Jok, eto ti ces odlucivati o necijem zivotu!
Oće li ga sad pola godine poslati u hotel na Iskrin stadion?
A jesi li se puno prepao od hotelskih aranžmana?
oće, viruj