Vrlo štetne izjave koje nikome ništa neće dobro donijeti, osim Svenu naravno. Svaki čovjek slobodan i može navijati za koga hoće. Nije zbog toga manje bitan i ne treba mu naplaćivati veći porez. Shvatite da 99% Srba i Hrvata NIKAD neće navijati za ovakvu BiH. Iskreno, nemam ništa protiv i da pobjede ali me to zanima kao sa igra Japan protiv Equadora.
Kad čujem sve one cajke i vidim onaj vašar koji se pravi oko stadiona bude mi loše. Ja i moja djeca jednostavno ne pripadamo tamo.
Prikaži sve komentare (65)