To je to! Šta rade bošnjaci hrvatima gdje su hrvati manjina, to je skandalozno i za svaku osudu. Bugojno je dobar primjer za potiskivanje hrvata. Želi se istrijebiti i ono malo hrvata šti je ostalo na svojim ognjiština. Primjer: Svake godine kad je Božićni sajam žele zabraniti akohol. Ako ne piješ akloholna pića, zaobiđi sajam!
Čudno mi je da u Stocu predsjednik skupštine nije Bošnjak i ako tamo živi 45% Bošnjaka a u Bugojnu jeste Hrvat... i onda nam držiš predavanja o ugroženosti Hrvata.
Ako je istina to sto govoris, mozda ima razlog za to, a to jest da isti Bozicni sajam odrzavate ispred zgrade Medzlisa Islamske zajednice u Bugojnu, pa zbog toga vjerovatno, a o ostalim stvarima je badava pricati jer u Bugojnu uzivate sva prava i vise nego ostali narodi pozz
Ako je istina to sto govoris, mozda ima razlog za to, a to jest da isti Bozicni sajam odrzavate ispred zgrade Medzlisa Islamske zajednice u Bugojnu, pa zbog toga vjerovatno, a o ostalim stvarima je badava pricati jer u Bugojnu uzivate sva prava i vise nego ostali narodi pozz