Ovo da se ne poklopi, desava se samo jednom u 100 godina. Ja strucnjaka u p.m. Iskreno moguce je da se ne poklopi. Evo primjera. Njemackoj npr. ne treba i odmarat ce igrace, vrlo vjerovatno. Hrvatska treba da izgubi, ne vjerujem da ce. Ceska da kiksa protiv Meksika kojem nista ne znaci jer je vec prvi. Usbekistan koji nema nikakvu sansu da zezne Kongo koji se bori za prolaz dalje... itd.itd. Vrlo rizicno je ocekivati da se poklope, cak je moguce da se ne poklope
Zato treba pobijedit s dva gola razlike i mirna Bosna, a i Hercegovina. :)
Švabe nisu normalni tako da postave i B-ekipu oni igraju na pobjedu
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (89)