UJEDINITE SVE STRANKE (bošnjačke,bosanske) pod jedan kišobran, sve ste podredili stranačkim interesima a ne zaštiti Državnih....Dosta je.... Neprijatelji vanjski a pogotovo unutrašnji njima je Kriptonit da vi ujedinjenji budete...Nama su instalirali 20 nekih stranaka dok ovi oko nas imaju samo jedne stranke jedni SMSd a a drugi ADZ, treba li vam crtati?
. Izadji vani i pitaj ljude pa ces da vidis. Nije bitan Bake toliko ali pitaj na ulici 10 ljudi za koga ce glasati 8 ce ti reci za SDA. Takva je atmosfera trenutno sa Baketom ili bez njega. Kakvi Klix komentari borba za lajkove najobicnija a sto gore napises vise ih dobijes. Prosjecna starost 25 godina ne vise od toga generalno ne izlaze na izbore, virtuelna generacija. Nije normalno da jedan portal lici na drustvenu mrezu kao npr Klix i odmah znas ko tu komentarise.
Bakir bi koalirao i sa Rašom samo da se on i gospođa dočepaju vlasti! Kad on može prijateljevati sa Fahrom koji mu je ismijavao mrtvu majku, o čemu dalje da pričamo...