Ako mislimo da smo kvalitetniji onda Barbarez treba da im kaze izadjite na teren i donesite mi tri boda. Nema kalkulacija, Podcijeni ih ako mislis da si bolji kakav ba vise pardon. Jel imala Spanija pardona kada je trebalo. Portugal evo gledate samo mi se nesto brinemo da nekoga ne podcijenimo i razmisljamo o svemu samo ne o tome da im damo 3 komada.
Odlicno si izabrao ekipe za poredjenje, Spanija odigrala remi sa Zelenortskim Ostrvima a Portugal protiv Konga u prvom kolu. Nase bi razapeli da protiv nekog gdje je takva razlika remiziraju.