Da..2.500.000 turista koji su prošli kroz aerodrom Sarajevou prošloj godini ( vaš podatak na klixu odprije) je jako "malo" posjeta.Usmeno predanje njihovim bližnjim je jače od naših marketara i onog što piše po intetnetu.
Prikaži sve komentare (79)