Stanovnici trebaju TUZITI Grad Mostar, odnosno nadlezne za deponiju, i traziti odstetu za ugrozavanje ZIVOTA. Posto doticni i sam tvrdi da je steta visemilionska - jeste, ali samo za odstete narodu.Molim sve koji su pogodjeni ovim bezobrazlukom da podignu tuzbe.
Druže lik je minirao brdo, pola ga sasuo u rijeku i niko ništa. Sve kriminalci sami, cijeli sistem je ucrvan.
Jesi li ti tužio. Ili si advokat pa se nadaš zaradi
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Prikaži sve komentare (37)