Shapat
Spol
Ženski
Boja avatara
40AFEE
Banovan
Ne
Registrovan
01.06.2017.
Komentari
1968
User Data
ID: 94497
Komentari korisnika
Ima li neka kajdanka za protestne note?Treba ovome pokloniti.
Kada od 120.000 samo 70.000 bude uredno registrovano, to nedto govori vezano za dijasporu. Na zalost, tice se pismenosti prije svega, a dalje i tzv patriotizma. Gubitkom volje za povratkom a potom i glasanjem u svojim nekadasnjim mjestima stanovanja, definitivno se zavrsava ono sto je izgleda bilo neminovno - nova slika BiH. Fakt koji je mnogima tesko svariti.
Senzacija ko kuca. Vrijeme je za malo pesimizma.
Stanovnici trebaju TUZITI Grad Mostar, odnosno nadlezne za deponiju, i traziti odstetu za ugrozavanje ZIVOTA. Posto doticni i sam tvrdi da je steta visemilionska - jeste, ali samo za odstete narodu.Molim sve koji su pogodjeni ovim bezobrazlukom da podignu tuzbe.
Druže lik je minirao brdo, pola ga sasuo u rijeku i niko ništa. Sve kriminalci sami, cijeli sistem je ucrvan.
Jesi li ti tužio. Ili si advokat pa se nadaš zaradi
Osnovni problem je što je u zoni zabrane gradnje oko smetlišta niklo čitavo naselje. I SDA je to ignorisala, sada odjednom tim ljudima smrdi deponija. Ko je legalno tu, njihove kuće ili deponija?
A šta misliš čije su to pare kad tuzis Grad. Od koga ce uzet. Opet od gradjana, stim da ako ti tuzis ja plaćam. Nisu to negdje pare u magli.
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Simpsonovi
Koliko kosta samoreklama na KLIKS-u?Pitam za jaranicu.
BAHATOST je voznja 10 km/h ispod ogranicenja!!! Nema vece bahatosti (bahatost = nemar za druge, okolinu).Ne pravdam divljanje i td, ali nekima jednostavno nije mjesto na magistrali a pogotovo autoputevima.
Jer ce ti odmah ektremiteti poceti otpadati ako se strpis i cekas priliku za pravilno preticanje?? Mozda je taj sto vozi 10 ispod ogranicenja umoran i ne zeli prouzrokovati nesrecu.... Ogranicenje je MAKSIMALNA dozvoljena brzina, sto znaci da je i 10 ispod potpuno legalno
Ne preskači terapiju,zato te guši.
Upravo je sam sebe pokopao, kao sto je to uradila opozicija RS-a. Hoce promjenu, svi pozdrave, a onda se pocnu predstavljati kao jos veci... desnicari. Evo prvi bih glasao za njega, dok nisam ovo procitao. Ende.
A ako sami kucamo BIH u pretragu jel i dalje ispada da se svijet vise interesuje za BIH? Budimo realni, boli nekog nesta za nas, a pogotovo dvije i po milijarde azijata koji i prate fudbal ko mi kriket... te milijarde afrikanaca, juznoamerikanaca, arapa,... Skok na Google je 90% nas doprinos!
Daleko pametnija i povoljnija investicija bi bila brza cesta preko Grebka, komplet na teritoriji Federacije, zbog nadleznosti, odrzavanja, razvoja kraja ukljucujuci i Trnovo... kasnije se moglo produziti na autoput u Srbiji itd. Ali jok, idu oni kopati tunelcinu prema Palama. Boze pameti.
da nas od Pala do tunela mogu njihovi policajci maltretirati, postavljati mobilne radare i klepati narod.