Shapat
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
40AFEE
40AFEE
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
01.06.2017.
01.06.2017.
Komentari
1968
1968
User Data
ID: 94497
ID: 94497
Komentari korisnika
Shapat
prije 17 sati
Ima li neka kajdanka za protestne note?Treba ovome pokloniti.
Shapat
prije 17 sati
Kada od 120.000 samo 70.000 bude uredno registrovano, to nedto govori vezano za dijasporu. Na zalost, tice se pismenosti prije svega, a dalje i tzv patriotizma. Gubitkom volje za povratkom a potom i glasanjem u svojim nekadasnjim mjestima stanovanja, definitivno se zavrsava ono sto je izgleda bilo neminovno - nova slika BiH. Fakt koji je mnogima tesko svariti.
Shapat
prije 1 dan
Senzacija ko kuca. Vrijeme je za malo pesimizma.
Shapat
prije 1 dan
Stanovnici trebaju TUZITI Grad Mostar, odnosno nadlezne za deponiju, i traziti odstetu za ugrozavanje ZIVOTA. Posto doticni i sam tvrdi da je steta visemilionska - jeste, ali samo za odstete narodu.Molim sve koji su pogodjeni ovim bezobrazlukom da podignu tuzbe.
Stranac5
prije 1 dan
Druže lik je minirao brdo, pola ga sasuo u rijeku i niko ništa. Sve kriminalci sami, cijeli sistem je ucrvan.
gooUser1617269455
prije 1 dan
Jesi li ti tužio. Ili si advokat pa se nadaš zaradi
gooUser1721994782
prije 1 dan
Osnovni problem je što je u zoni zabrane gradnje oko smetlišta niklo čitavo naselje. I SDA je to ignorisala, sada odjednom tim ljudima smrdi deponija. Ko je legalno tu, njihove kuće ili deponija?
Lutenet
prije 1 dan
A šta misliš čije su to pare kad tuzis Grad. Od koga ce uzet. Opet od gradjana, stim da ako ti tuzis ja plaćam. Nisu to negdje pare u magli.
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Shapat
prije 5 dana
Simpsonovi
Shapat
prije 6 dana
Koliko kosta samoreklama na KLIKS-u?Pitam za jaranicu.
Shapat
prije 1 sedmicu
BAHATOST je voznja 10 km/h ispod ogranicenja!!! Nema vece bahatosti (bahatost = nemar za druge, okolinu).Ne pravdam divljanje i td, ali nekima jednostavno nije mjesto na magistrali a pogotovo autoputevima.
KeineLust
prije 1 sedmicu
Jer ce ti odmah ektremiteti poceti otpadati ako se strpis i cekas priliku za pravilno preticanje?? Mozda je taj sto vozi 10 ispod ogranicenja umoran i ne zeli prouzrokovati nesrecu.... Ogranicenje je MAKSIMALNA dozvoljena brzina, sto znaci da je i 10 ispod potpuno legalno
EXPRESSO
prije 1 sedmicu
Ne preskači terapiju,zato te guši.
Shapat
prije 1 sedmicu
Upravo je sam sebe pokopao, kao sto je to uradila opozicija RS-a. Hoce promjenu, svi pozdrave, a onda se pocnu predstavljati kao jos veci... desnicari. Evo prvi bih glasao za njega, dok nisam ovo procitao. Ende.
Shapat
prije 1 sedmicu
A ako sami kucamo BIH u pretragu jel i dalje ispada da se svijet vise interesuje za BIH? Budimo realni, boli nekog nesta za nas, a pogotovo dvije i po milijarde azijata koji i prate fudbal ko mi kriket... te milijarde afrikanaca, juznoamerikanaca, arapa,... Skok na Google je 90% nas doprinos!
Shapat
prije 1 sedmicu
Daleko pametnija i povoljnija investicija bi bila brza cesta preko Grebka, komplet na teritoriji Federacije, zbog nadleznosti, odrzavanja, razvoja kraja ukljucujuci i Trnovo... kasnije se moglo produziti na autoput u Srbiji itd. Ali jok, idu oni kopati tunelcinu prema Palama. Boze pameti.
cdmxzam2
prije 1 sedmicu
da nas od Pala do tunela mogu njihovi policajci maltretirati, postavljati mobilne radare i klepati narod.