Pa zar na čelu te civilne zaštite nije Adil Šuta, kadar SDA, kako je on to dozvolio, a ovi iz SDA blokiraju kad su vidili da se narod digao, ja ne znam ko je ovdje lud.
Bravo , kadar Deponije je isto iz Sda stranke , treba uraditi reviziju sredstava koja su dobijena za saniranje i ostalo vezano za Deponiju , mogu se kladiti da bih bilo djela za zatvora ! I najveci glupan zna da i Parkovi i ostali sto dovoze smece placaju deponovanje tog istog smeca , gdje pare zavrse ? Sve za novac se ovdje radi !