E moj profa, zasto bi neko placao 10eura povrat koverte u kojoj je zaokruzeno par osoba koje ce imati samo korist za sebe. eto zbog toga ljudi nece da glasaju. napravite sistem da ljudi ne moraju placati povrat posiljke pa onda ocekujte nesto.
Prikaži sve komentare (72)