kod nas na Grbavici se radi kružni tok više od godinu dana, šta onda očekivati od njih, doduše oni to brže prave, napraviše 200 km auto puta za 5 godina a naši 80 km za 25 godina
@Semsudin123 A onoliki novac pomozi.ba skupi na ime Jablanice i zavrsi, gdje ;)? Zato ne treba nikada ucestvovati u humanitarnim akcijama i davati pare da bi drugi sa njimaradili sta zele.
Ima li ijedan tunel na tim njihovim putevima? Znaš li ti koliko jedan tunel košta? Ne znaš? Al bitno je napravit se pametan i prosipat šuplju priču isto ko i ovi SDA botovi. Uživaju što ih Amidžić pravi budalama i ne vraća tvoj i moj novac. Uživaju i u Dodikovim izjavama. Eto koliko su pametni. Sve fenomen do fenomena.