Navijamo za Iran. Iako ih uzasno tretiraju na sbjetskom prvenstvu - svaka im cast i dalje su dobri.
Navjate za Iran a od Amera tražite da u BiH uvedu cherry at. Prigodno. To samo !slam može sebi opravdati.
Prikaži sve komentare (9)