He3abucHaCpncKa8fd
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
c1c1c1
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
02.06.2026.
02.06.2026.
Komentari
18
18
User Data
ID: 243698
ID: 243698
Komentari korisnika
He3abucHaCpncKa8fd
prije 9 sati
Mirna disol je najbolja solucija.
He3abucHaCpncKa8fd
prije 11 sati
To i nije zločin. A kamoli ne cid, kako vam je zgodno to da označite, iz čisto praktičnih i perfidnih razloga. Iz "demilitarizovane" zone upadati na tuđu teritoriju, ubijati, pljačkati, pa kad vam se posveti dužna pažnja, u stampedu bježati preko minskih polja i kao legitimna vojna meta trpiti gubitke, to je apokalipsa za vas i osuda za nas. Nakon mirnog razlaza, nećete ni vi tu priču koristiti u tolikoj mjeri.
He3abucHaCpncKa8fd
prije 1 dan
Orlando meće, a ti se Muzafere kupaj.
He3abucHaCpncKa8fd
prije 2 dana
Ovako b013šnye rade kad g@r0nja dvodjelnu mahalu 23% pohodi.
DrDoom
prije 2 dana
ovog hecima treba poducit gdje su rovovi ostali i gdje duhovi ratnici stoje jos, da se jednom nauci o pravim postotcima... gdje je potpisan dejton... :))) da su mu 20km bili do Banja luke :)))
He3abucHaCpncKa8fd
prije 2 dana
Mirna disol je jedina prava solucija. !slamske pretenzije na teritorije pravoslavnih se moraju kao g@r0nya Fuda Deena usred Sarajalilabada riješiti.
gooUser1703956157
prije 2 dana
HALOOOOO Gorice uvijek isto,.
slobodanarodu1
prije 2 dana
TERITORIJE PRAVOSLAVNIH? Da ih niste gruntovali? Entitet koji ste DOBILI U POSJED nije vam u VLASNISTVU, pripada BiH, a u vasem slucaju nemate pravo dosjelosti, SORRY!
He3abucHaCpncKa8fd
prije 2 dana
Veliki iskorak. Kapicama, ako je volja, narediće prot/kato Zapadu, koji drže u šaci, da skinu šape sa pravoslavnih na Balkanu, a to znači priznanje nezavisnosti Republike Srpske. Mirna disol je najbolja solucija. Ako je to volja kapicama, to prolazi kao g@r0njino privatavanje Fuda na bini, pred publikom usred Sarajeva, bez da iko pisne.
He3abucHaCpncKa8fd
prije 2 dana
Ima koljena i noge kao neka madam.
He3abucHaCpncKa8fd
prije 2 dana
Ukinuti "visokog predstavnika", povući sve strance iz institucija, i tako stvoriti uslove za neophodni dogovor naroda uz jasnu deklaraciju b013+nyaka kojim priznaju Republiku Srpsku i ne teže ekspanzijonizmu van dvodjelnih dvaestri, minus Petrovac, Drvar, Grahovo, Glamoč, Brčko koridor. PA ako se i dalje ne budemo mogli dogovoriti, raspisati referendume u entitetima i to znači NEzavinsot oba. Mirna disol je najbolja solucija.
TitusAndronicus
prije 2 dana
haj umij se i na posao u Sarajevo da zaradiš za hljeba
kxuser688e1801d
prije 2 dana
Ukidanje entiteta ukidanje RS ukidanje Federacije ukidanje parazitakih vlada od opstina kantona jedna vlada jedan Predsjednik i takvi idemo u evropu lopovi na sudove a Drzava ide svoim tokom.
DaSamPtica
prije 2 dana
I probudi li se ti ?
DaSamPtica
prije 2 dana
Samo ukidanjem geno Dejtona i geno srpskog entiteta i Kantona svi ostvarujemo potpunu ravnopravnost na svakom pedlju BOSNE.
JulesWinifiled
prije 2 dana
to ti je rat sinko, budi spreman na marisanu
PRIKAŽI ODGOVORE (3)
He3abucHaCpncKa8fd
prije 2 dana
Navjate za Iran a od Amera tražite da u BiH uvedu cherry at. Prigodno. To samo !slam može sebi opravdati.
gooUser1655372589
prije 2 dana
I ti navijas za Iran, samo neces da priznas :)
He3abucHaCpncKa8fd
prije 2 dana
Nema šta. Ime joj ga daje; iransko, revolucionarno.