Ukinuti "visokog predstavnika", povući sve strance iz institucija, i tako stvoriti uslove za neophodni dogovor naroda uz jasnu deklaraciju b013+nyaka kojim priznaju Republiku Srpsku i ne teže ekspanzijonizmu van dvodjelnih dvaestri, minus Petrovac, Drvar, Grahovo, Glamoč, Brčko koridor. PA ako se i dalje ne budemo mogli dogovoriti, raspisati referendume u entitetima i to znači NEzavinsot oba. Mirna disol je najbolja solucija.
Ukidanje entiteta ukidanje RS ukidanje Federacije ukidanje parazitakih vlada od opstina kantona jedna vlada jedan Predsjednik i takvi idemo u evropu lopovi na sudove a Drzava ide svoim tokom.