Slusaj Barbarezu. Osevapi se i izvadi tahirovica i demirovica ako zelis dobro narodu. Sredina mahmic basic. Na krilo kerim i esmir napred dzeko i lukic. Garantirana pobjeda!!!!
Sta ima Esmir tu da radi?Cisti promasaj.Daj vi iz istocnr Bosne navijajte za Bosnu a ne regionalno.Da bi napadac igrao napad mora imati lopte.Demirovic je naadac a mora se vracati kroz praznu sredinu da pomogne defanzivno.Zasto niko ne kritikuje starca Dzeku?Kukavicka igra koju je postavio covjek koji pojma nema o taktici i strategiji.Ubise nas ljudi po kantovima,zao mi Dedica,ubise puru u njemu
VASILJ KATIC,DEDIC,RADELJIC,KOLASINACBASIC , HADZIAHMETOVIC,MEMIC,MAHMIC,ALAJBEGOVIC.TABAK ILI JOVO(Dzeko u 60' da .)Zamjene (Sunjic,Demirović,Bajraktarevic,Kadunic)