kxuser6a34666e3
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
18.06.2026.
Komentari
6
User Data
ID: 244393
Komentari korisnika
Zbog tahirovica i barbareza sam na xanaxu
Slusaj Barbarezu. Osevapi se i izvadi tahirovica i demirovica ako zelis dobro narodu. Sredina mahmic basic. Na krilo kerim i esmir napred dzeko i lukic. Garantirana pobjeda!!!!
sto posto bravo
3 miliona selektora
ma slusa sigurno
Sta ima Esmir tu da radi?Cisti promasaj.Daj vi iz istocnr Bosne navijajte za Bosnu a ne regionalno.Da bi napadac igrao napad mora imati lopte.Demirovic je naadac a mora se vracati kroz praznu sredinu da pomogne defanzivno.Zasto niko ne kritikuje starca Dzeku?Kukavicka igra koju je postavio covjek koji pojma nema o taktici i strategiji.Ubise nas ljudi po kantovima,zao mi Dedica,ubise puru u njemu
Čuj slušaj Barbarezu isto ko da ja uđem u bolnicu i kažem slušaj doktore. Operiši srce ovako, jer ja sam pogledao youtube klip i znam
PRIKAŽI ODGOVORE (4)
Neznam sta svi ocekujete od esmira. Nije dobio nije upotrebnu loptu. I protiv kanade jedino je defanziva bila na mjestu. Dok je memic za defanzivnu. Jedini koju mogu napravti viska igraca su esmir i kerim ali da se igra ofanzivno. Samo da dobije upotrebljive lopte. Tahirovic sunjic i demirovic definitno ne zasluzuju prvih 11.
Nisu momci nista krivi. Kriv je sve trener. Iskreno momci su se borili u sve utakmice. Samo jednostavno nemozes igrati sa nekim igracima. Jednostavno ne zasluzuju da budu u prvih jedanaest. Covjece nemozes toliko tahirovica da stavljas unutra koji ne pamtim kad je odigro dobru utakmicu. Demirovic isto tako. 4 gola u 40 utakmica. Pa branici imaju vise golova. Nikad od barbareza trener da bude. Muslica dovesti sto ima iskustva.
Sve je Barbarez kriv!!! Forsira Tahirovica koji nezna ni jedan cisti pas po podu dat, sam u sebe udara, krije se iza igraca nista s nicim. Demirovic isto tako samo zna da trci Nikakv prodor nista. Definitivno basica i mahmica ubaciti u mjesto sunjica i tahirovica. Lukica u mjesto demirovica. Alajbegovic na krilo i bajraktarevic u mjesto memica i igrati ofenzivno. I poslje toga dadni otkaz barbarezu i poreni i tahirovica i demirovica sa sobom.
Sve je Barbarez kriv!!! Forsira Tahirovica koji nezna ni jedan cisti pas po podu dat, sam u sebe udara, krije se iza igraca nista s nicim. Demirovic isto tako samo zna da trci Nikakv prodor nista. Definitivno basica i mahmica ubaciti u mjesto sunjica i tahirovica. Lukica u mjesto demirovica. Alajbegovic na krilo i bajraktarevic u mjesto memica i igrati ofenzivno. Nema tu vise diskusije
Slazem se, s obzirom da nam samo pobjeda igra, tako se mora i postaviti. Katar ce nas svakako na početku vjerojatno pustiti malo da mi igramo tj. povuci se, sto nama odgovara. Kasnije ako moze uci Tabakovic umjesto Dzeke. Demirovica bih uvodio kasnije , samo ako budemo imali rezultat recimo 2 razlike pa onda nek malo ganja i vrsi presing, jer to mu i jest najjaca strana.Na sta ce odbrana liciti bez Muharemovica to je pitanje.
Daj kakav bajraktarevic.Ne kuzis zasto on ne igra u klubu