kxuser6a34666e3
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
c1c1c1
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
18.06.2026.
18.06.2026.
Komentari
6
6
User Data
ID: 244393
ID: 244393
Komentari korisnika
kxuser6a34666e3
prije 20 sati
Zbog tahirovica i barbareza sam na xanaxu
kxuser6a34666e3
prije 21 sat
Slusaj Barbarezu. Osevapi se i izvadi tahirovica i demirovica ako zelis dobro narodu. Sredina mahmic basic. Na krilo kerim i esmir napred dzeko i lukic. Garantirana pobjeda!!!!
fbUser1633880208
prije 21 sat
sto posto bravo
gooUser1673764268
prije 20 sati
3 miliona selektora
kxuser6a34edef9
prije 20 sati
ma slusa sigurno
gooUser1568445411
prije 20 sati
Sta ima Esmir tu da radi?Cisti promasaj.Daj vi iz istocnr Bosne navijajte za Bosnu a ne regionalno.Da bi napadac igrao napad mora imati lopte.Demirovic je naadac a mora se vracati kroz praznu sredinu da pomogne defanzivno.Zasto niko ne kritikuje starca Dzeku?Kukavicka igra koju je postavio covjek koji pojma nema o taktici i strategiji.Ubise nas ljudi po kantovima,zao mi Dedica,ubise puru u njemu
nosikiriki26
prije 19 sati
Čuj slušaj Barbarezu isto ko da ja uđem u bolnicu i kažem slušaj doktore. Operiši srce ovako, jer ja sam pogledao youtube klip i znam
PRIKAŽI ODGOVORE (4)
kxuser6a34666e3
prije 3 dana
Neznam sta svi ocekujete od esmira. Nije dobio nije upotrebnu loptu. I protiv kanade jedino je defanziva bila na mjestu. Dok je memic za defanzivnu. Jedini koju mogu napravti viska igraca su esmir i kerim ali da se igra ofanzivno. Samo da dobije upotrebljive lopte. Tahirovic sunjic i demirovic definitno ne zasluzuju prvih 11.
kxuser6a34666e3
prije 3 dana
Nisu momci nista krivi. Kriv je sve trener. Iskreno momci su se borili u sve utakmice. Samo jednostavno nemozes igrati sa nekim igracima. Jednostavno ne zasluzuju da budu u prvih jedanaest. Covjece nemozes toliko tahirovica da stavljas unutra koji ne pamtim kad je odigro dobru utakmicu. Demirovic isto tako. 4 gola u 40 utakmica. Pa branici imaju vise golova. Nikad od barbareza trener da bude. Muslica dovesti sto ima iskustva.
kxuser6a34666e3
prije 3 dana
Sve je Barbarez kriv!!! Forsira Tahirovica koji nezna ni jedan cisti pas po podu dat, sam u sebe udara, krije se iza igraca nista s nicim. Demirovic isto tako samo zna da trci Nikakv prodor nista. Definitivno basica i mahmica ubaciti u mjesto sunjica i tahirovica. Lukica u mjesto demirovica. Alajbegovic na krilo i bajraktarevic u mjesto memica i igrati ofenzivno. I poslje toga dadni otkaz barbarezu i poreni i tahirovica i demirovica sa sobom.
kxuser6a34666e3
prije 3 dana
Sve je Barbarez kriv!!! Forsira Tahirovica koji nezna ni jedan cisti pas po podu dat, sam u sebe udara, krije se iza igraca nista s nicim. Demirovic isto tako samo zna da trci Nikakv prodor nista. Definitivno basica i mahmica ubaciti u mjesto sunjica i tahirovica. Lukica u mjesto demirovica. Alajbegovic na krilo i bajraktarevic u mjesto memica i igrati ofenzivno. Nema tu vise diskusije
kxuser68e11485f
prije 3 dana
Slazem se, s obzirom da nam samo pobjeda igra, tako se mora i postaviti. Katar ce nas svakako na početku vjerojatno pustiti malo da mi igramo tj. povuci se, sto nama odgovara. Kasnije ako moze uci Tabakovic umjesto Dzeke. Demirovica bih uvodio kasnije , samo ako budemo imali rezultat recimo 2 razlike pa onda nek malo ganja i vrsi presing, jer to mu i jest najjaca strana.Na sta ce odbrana liciti bez Muharemovica to je pitanje.
gooUser1568445411
prije 3 dana
Daj kakav bajraktarevic.Ne kuzis zasto on ne igra u klubu