NYC ima 9% Muslima, 13% Jevreja a Muslimana za gradonacelnika. Mozemo pricati sta hocemo ali Amerikancima nemoze niko ni prici sto se tice Demokratije.
očigledno nisi nikad bio u Americi a kamoli da živiš u njoj. ja zadnjih30 godina živim I mogu ti reci da si profulao kao Marko na kosovsku bitku. od milionera, billionera pa sad trilionera - 150 ljudi drži prko 60% američkog bogatstva, ekonomije, industrije itd... Sve ostalo je radna klasa koja se međusobno kolje kako će ko udovoljiti ovim 150 ljudi! od tih 150 ljudi više od pola toga su jevreji! zato ne laprdaj