Kopiram tekst ovde od nekog i ne moze kazu da je vrijedjanje. Ovo je za tuzbe za diskriminaciju jer logicno je klix komentari i administratori mogu sta hoce da vrijedjaju? Pravim evidenciju korisnika pa ce mo vidit klix do ce te raditi u sluzbi zavade naroda na vjerakoj nacijonalnoj osnovi