Ko je sinoć gledao Njemačku, prepoznao je sličan problem našem. Trener forsira uporno Sanea i Haveza a momci ne mogu meda. Niko od nas ne mrzi ni Demira ni Tahira ni Barbu ali umijesto da iskoristimo historisku priliku i prođemo dalje, mi konkurišemo za najlošiju rep. na prvenstvu.
Ni slican problem, ljudi imaju vezu, igru. Nemos poredit
Prikaži sve komentare (131)