kxuser6a3650856
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
20.06.2026.
Komentari
13
User Data
ID: 244458
Komentari korisnika
Da i?
Ovako se sticu simptije i ovo je pravo navijanje a ne dizanje u nebesa, podizanje tudjih zastava i uzvikivanje politickih parola..
Samo bosnje dosle na tribine s palestinskim obiljezjima. Niko drugi, cak ni tolike muslimanske zemlje.
Messi kao da je tek poceo igrat fudbal, kakva zelja i ljubav prema igri. Mozda ce ga neko nekad prestic u golovima, nagradama, ali niko nece imat uticaj na fudbal ko sto su imali on i Ronaldo
nazario da lima
Messi pokazao zasto je najbolji ikd. Kakav carobnjak, kakva borba do kraja, dok se ne ispali i zdnji hitac..
A uz to, nikad nije sebican, voli dodat loptu, zna tacno kad je za njega a kad za drugog
Kako lijep fudbal. Ono sto smo mi trebali protiv Svicarske iskoristit i pokazat jer smo svakako ocekivali da Katar moramo pobijedit
Al bitno da se izjeva mrznja i cak prijetnje lgbt osobama, cak od zena...a to sto su vam muskarco nasi lnici, nema veze
Da, slazem se, vidjeli smo jucer u komentarima. A ovo sve u voljenim tradicionalnim porodicama. Ali ne, ovi drugi su problem.
tesko da iko vama prijeti, radite sta hocete ionakomuskarci su na sil niici naravno ne svi, ali ljudi se ne rode kao gay vec to sami odaberu i kakve veze ima prihvatanje lgbt sa na si ln imm ljudima sad
To jest, imat kelme dresove na svjetskom prventstvu je malo tuzno. Mogli su makar pumu nać ili nesto sto je poznato, ali svi su tu uzeli pare i svi dobri
Veliki brendovi poput Adidas i Nike, imaju toliko neslavnih djela, da moraju ulagati desetine milijardi u imidž.
Nakon svega vidjenog na SP, treba se dobro oznojit protiv Katra
Ni slican problem, ljudi imaju vezu, igru. Nemos poredit
Ne. Da nije izveo pomenuti dvojac ekipa koja misli da može osvojiti prvenstvo bi izgubila od najmlađe ekipe na prvenstvu. Mi možemo glat dobiti Katar ako se Barba mane svoje tvrdoglanosti i sramotne taktike zbog koje nam se smije svijet.
Ne. Da nije izveo pomenuti dvojac ekipa koja misli da može osvojiti prvenstvo bi izgubila od najmlađe ekipe na prvenstvu. Mi možemo glat dobiti Katar ako se Barba mane svoje tvrdoglanosti i sramotne taktike zbog koje nam se smije svijet.
Holandija ne moze veceras ispast