A kakav je naš interes tu, ako više ni mir ne garantuju? Evropa ovdje ulaže, finansira, u Evropi smo rođeni, tu živimo, u Evropi rade naši prijatelji i rodbina. Ipak bi nam trebalo biti važnije održati dobre odnose s Evropom, USA je postala potpuno nepouzdan partner
31 jedna godina je prosla od vojnog rata, dok politicki traje vec 46 godina. Imamo fore Jos nekih 14 godina I onda eto ga opet.Nisam baba Vanga, koja gleda u buducnost,samo gledam istoriju..