Svi heroji poslije bitke, pa i Sušić sam. Prije SP imamo šanse itekako i za prvo mjesto, sada, mučit ćemo se sa svima. Lako je njemu bilo, imao zlatnu generaciju, Miske, Pjana. Šta da radi Barbarez, toliko izbora i nema.
Prikaži sve komentare (180)