Mene je sramota da se nas politicar bavi jednom pjevacicom, jednom zenom prije svega. On takvim ponasanjem dokazuje samo svoju politicku nemoc cim preko nje pokusava da se dokaze i prikupi neke politicke poene. Jelena je stala na nasu stranu kada niko nije, istina da je to kasnije pogazila, ali ljudi treba sami da odluce i eventualno da bojkotuju njen nastup. Zamislite kakvi smo ako treba neka zabrana da bismo postovali sebe.
Budi fer, kada neko uradi nesto pozitivno navedi kao i negativno. Iz kojih razloga je to radila i koliko je bila iskrena ne ulazim ona najbolje zna. Generalno ne treba da se mijesa u politiku. Kada su nase bosanske javne licnosti nesto komentarisale na tu temu? One su duzne, druge nisu. Severina jeste zato. Meni je puno goreLi zanje nasih sa udovicom r.zI0 cincaKoja svoga muza naziva herojem i velica i dan danas od toga sto Jelena prica i bilo ko.
Ja ne vidim razliku između njih dvije.Za mene su isti oni koji podrzavaju genocid i oni koji ga cine.Boli me briga da li nas je prije podrzavala ili ne.Nije me lako kupiti laznom pricom.