O čemu pričate 16 minuta do kraja je bilo 0.0 Pad koncentracije i ljudi nam zabiju četiri gola. Glavu gore i igraj te. Da vam je neko rekao da ćemo igrati svjetsko smijali bi mu se. A vidi nas.
Ma nije baš bilo sve bajka do tih zadnjih 16 minuta. Imali smo veoma kratke periode, kao zadnjih 5 minuta u prvom poluvremenu gdje smo izgledali kompetentni. Ostatak je bio napucavanje lopte, tri dodavanja se nemogu povezati i još mnogo toga. Jednostavno bez ikakve ideje izgubljeni u prostoru i vremenu i na kraju nije bio pad koncentracije nego totalni kolaps.
od pocetka utakmice je go visio u zraku koliko smo katastrofalni bili. da, imali smo par prilika ali sve u svemu jako tanko. vezni red ne postoji zato i nabijamo loptu iz odbrane u napad. imamo stil fudbala kao klub koji se bori opstanak u premiershipu. Route one football u sustini
Prikaži sve komentare (43)