Nisu momci nista krivi. Kriv je sve trener. Iskreno momci su se borili u sve utakmice. Samo jednostavno nemozes igrati sa nekim igracima. Jednostavno ne zasluzuju da budu u prvih jedanaest. Covjece nemozes toliko tahirovica da stavljas unutra koji ne pamtim kad je odigro dobru utakmicu. Demirovic isto tako. 4 gola u 40 utakmica. Pa branici imaju vise golova. Nikad od barbareza trener da bude. Muslica dovesti sto ima iskustva.
Prikaži sve komentare (747)