Zasto pljujete po svemu sto ih dovelo na svjetsko?! Izgubili, pa sta? Neka ispadnu da vase komentare ne moramo citati, vrijedjati igrace samo to i znate.
Pa sta ih trebamo hvalit kad ovako igraju? Je li to pravilan pristup, trebam reci da su Demirovic, Tahirovic igracine?
Osobe se dizu kada padnu podrskom, a ne pljuvanjem. Kako biste pratili nasu reprezentaciju kada su bili najgori kao BH fanaticos? Lako je sada navijati. Mislite da oni nisu samokriticni?! Ne znaju bez vas, ne bi voljeli da je drugacije, bolje? Zasto vi mislite da Barbarez govori sve sta misli? Nije gIup. Bit ce sta bude nije smak svijeta. Ako vam je lakse izaberite neke bolje reprezentacije favorite i nema nerviranja.
Prikaži sve komentare (356)